با دنیای فرهنگ و ارتباطات همراه شوید!


بزودی در این وبلاگ اخبار و یادداشتهای عرصه مطالعات فرهنگی و ارتباطی ارائه می شود. محمد لسانی و حسین سرفراز دانشجویان کارشناسی ارشد پیوسته رشته معارف اسلامی و فرهنگ و ارتباطات دانشگاه امام صادق(ع) آخرین اخبار و یادداشتهای مرتبط با این رشته در دو حوزه مطالعات فرهنگی (Cultural Studies) و مطالعات ارتباطی (Communication Studies) را برای شما ارائه می نمایند.

- معرفی پیشتازان عرصه فرهنگ و ارتباطات در ایران و جهان
- معرفی دانشکده ها و اساتید این رشته
- معرفی کتابها و ژورنالهای داخلی و خارجی
- مطالعات فرهنگی(مطالعات مدرنیسم، مطالعات پست مدرنیسم، مطالعات فیمینیسم، مطالعات مارکسیسم، فرهنگ عامه، نشانه شناسی و ...)
- مطالعات ارتباطات انسانی(ارتباطات میان فردی، ارتباطات گروهی، ارتباطات کلامی،ارتباطات غیر کلامی، اقناع و ...)
- مطالعات ارتباطات جمعی، رسانه ها(کتاب، مجلات، روزنامه ها، رادیو، تلویزیون، سینما و رسانه نوین یعنی اینترنت)
منتظر باشید!

/ 4 نظر / 24 بازدید
س. امينی

سلام رنگ صفحه تون رو خوب انتخاب کردین فقط اگر می ذاشتین مطالبتون آماده بشه بعد شروع بکار کنين بهتر بود. گرچه اينم خودش يه سياسته تبليغيه!

ابراهيم

سلام بچه ها مگه امام صادقی ها هم بلدن پشت اينترنت بشينن؟

مهدی يوسفی

از اين که به طور جدی می‌خواهيد در مورد اين حوزه فعاليت نماييد.اول اين که به وبلاگ من هم سری بزنيد و دوم دو تذکر دوستانه:۱-آيا مطمئن هستيد که رشته‌ی فرهنگ و ارتباطات دانشگاه قصد پرداختن به چنين مسائلی را دارد؟در اين باره هم صحبت کرده و نظر دهيد؟ ۲-اسم ترکيبی رشته آن هم در سه حوزه و نه در دو حوزه که شما گفته‌ايد(معارف اسلامی کجاست)رويکرد ميان رشته ای آن را نشان ميدهد.آيا شما هم اين رويکرد را داريد يا رويکرد ديگر؟

احمد

موفق و سربلند باشيد